Przygotowania do Forum Diecezjalnego “U źródła łaski”

30 maja odbędzie się w Pelplinie Forum Diecezjalne “U źródła łaski”. Intensyfikują się przygotowania do tego niezwykłego i olbrzymiego spotkania diecezjan, które stawia sobie za cel odnowienie wiary w Jezusa Chrystusa w diecezji pelplińskiej.

REKLAMA


O szczegółach mówiono 2 marca w Bibliotece Diecezjalnej w Pelplinie z przedstawicielami ruchów i stowarzyszeń katolickich. Konferencję wygłosił ks. Krzysztof Kralka.

Konferencja ks. Krzysztofa Kralki poprzedzona słowem wstępnym dyrektora Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej ks. Krzysztofa Piątkiewicza.

Posłuchaj TUTAJ:
– Konferencja ks. Krzysztofa Kralki 2.03.2020.

Organizujący Forum Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej pragnie, aby majowe spotkanie, przy pomocy Ducha Świętego, pogłębiło w wiernych doświadczenie przynależności do Kościoła i radości z tego wynikającej. 

Forum poprzedzą inicjatywy duszpasterskie w całej diecezji. 30 maja w Pelplinie oczekiwani są wszyscy diecezjanie, którzy pragną budować wspólnotę Kościoła, są zatroskani o duchowy wzrost własny i swoich bliskich oraz pragną uczestniczyć w dziele Nowej Ewangelizacji zapoczątkowanym przez św. Jana Pawła II.


Galeria zdjęć: http://radioglos.pl/fotogaleria/event/2020-03-03Pelplin_Forum_Diecezjalne


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/7271-przygotowania-do-forum-diecezjalnego-u-zrodla-laski

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *