Pelplin: Rekolekcje dla nauczycieli, wychowawców i katechetów – relacja

W dniach 27-30 czerwca 2023 r. w Pelplinie odbyły się rekolekcje, które przebiegały pod hasłem: „Jezu, cichy i pokornego serca”. Uczestniczyli w nich nauczyciele, wychowawcy i katecheci, którzy pragnęli pogłębić swoją duchowość i zyskać nowe inspiracje w swojej pracy.

REKLAMA

Rekolekcje odbyły się w pięknym budynku Collegium Marianum, gdzie ciepła i spokojna atmosfera tego miejsca sprzyjała skupieniu i refleksji.
Nauki rekolekcyjne zostały wygłoszone przez ks. kanonika dr Dariusza Drążka, Postulatora ds. beatyfikacji męczenników czasu II wojny światowej. Jego mądrość i doświadczenie były inspiracją dla wszystkich uczestników. Uczestnicy rekolekcji mieli okazję nie tylko wysłuchać nauk, ale także mieli okazję spotkać się, dzielić doświadczeniami i pogłębiać swoją wiarę.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i udział w tych wyjątkowych rekolekcjach. Mamy nadzieję, że czas spędzony razem był źródłem duchowej odnowy i nowych spostrzeżeń.

Źródło: https://katecheza.diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/rekolekcje-letnie-dla-nauczycieli-wychowawcow-i-katechetow-w-pelplinie/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *