Huta Kalna: Dzień Ojca ze Świętym Józefem – zaproszenie

W najbliższą niedzielę, 25 czerwca 2023 r. parafia pw. Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Hucie Kalnej organizuje coroczne wydarzenie pn. „Dzień Ojca ze Świętym Józefem”. Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godz. 11:00, sprawowaną w intencji mężczyzn, po której odbędzie się piknik z loterią fantową, grami i zabawami dla dzieci, konkursami organizowanymi przez strażaków i leśników oraz pchli targ. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

Dzień Ojca ze Świętym Józefem w Hucie Kalnej odbędzie się w niedzielę, 25 czerwca br. i rozpocznie Mszą św. o godz. 11.00 sprawowaną w intencji mężczyzn.
Kościół parafialny w Hucie Kalnej jest pod szczególną duchową opieką świętego Józefa, patrona ojców. Rada Parafialna z księdzem proboszczem Markiem Łangowskim kierują zaproszenie na spotkanie religijne i festyn dla wszystkich rodzin, osób młodych i starszych.
W programie, jak co roku, znajdą się konkursy dla mężczyzn organizowane przez leśników i strażaków, zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora, dmuchaniec i rodeo.
Organizatorzy postarali się o szereg atrakcyjnych nagród do zdobycia w loterii fantowej. Koło Gospodyń Wiejskich Lubiczanki tradycyjnie przy swoim stoisku będzie oferowało jadło kociewskie i kuchy, a także grochówkę i kiełbaski z grilla.
Podobnie, jak w zeszłym roku, będzie pchli targ, na którym można zdobyć wiele ciekawych rzeczy, ozdób, biżuterii, książek, płyt DVD z klasyką filmową oraz staroci.
Wydarzenie w porozumieniu z Gminą Czarna Woda w promocji zdrowego stylu życia bez alkoholu organizują:
– Parafia rzymskokatolicka pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Hucie Kalnej,
– Rodzina Kolpinga w Hucie Kalnej
– Miejska Biblioteka Publiczna w Czarnej Wodzie

Parafia pw. Świętego Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
ul. Kościelna 15
83-261 Huta Kalna
Tel.: +48 58 536 65 45
E-mail:phutakalna@diecezja-pelplin.pl

Źródło:
https://hutakalna.wordpress.com/ogloszenia-parafialne/
https://www.facebook.com/parafiahutakalna/
https://diecezja-pelplin.pl/wydarzenia/dzien-ojca-ze-swietym-jozefem-w-hucie-kalnej/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *