Łukasz Latos w Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego

Uczeń z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych im. Leona Janty – Połczyńskiego w Tucholi Łukasz Latos kl. 2 Technikum Agrobiznesu  został finalistą VII Ogólnopolskiego Konkursu Prawa Kanonicznego dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych z działu kanoniczne prawo karne pod opieką katechetki Barbary Giersz.

REKLAMA

W środę 31 maja 2023 roku zmagał się z pytaniami olimpiady na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Później uczestniczył w wykładach na temat prawa kanonicznego. Następnie odbyła się prezentacja Uczelni i Koła Naukowego Regula Iuris na UKSW w Warszawie. Łukasz Latos nie został laureatem olimpiady lecz finalistą. W olimpiadzie ogólnopolskiej nie zdobył czołowych miejsc, za które nagrodą były indeksy na uczelnię, ale dzielnie reprezentował szkołę. Pilnie pracował w trakcie przygotowań. Sam udział w finale ogólnopolskim to dla ucznia wyróżnienie. Łukasz otrzymał dyplom, podziękowania, książki oraz gratulacje. Życzymy mu dalszych sukcesów oraz gratulujemy!

Źródło: https://katecheza.diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/uczen-zslia-w-tucholi-finalista-w-vii-ogolnopolskim-konkursie-prawa-kanonicznego/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *