Pelplin: Pelpliński Festiwal Plenerowy – zaproszenie

Kociewskie Centrum Kultury zaprasza na spektakularny koncert zespołu TRE VOCI, który wystąpi w Dawnym Opactwie Cysterskim w Pelplinie 18 czerwca 2023r. godz. 20.00. Niezwykły koncert w wyjątkowej scenerii przy użyciu iluminacji świetnej zachwyci każdego!

REKLAMA

Zdobywcy złotej płyty w kategorii muzyka poważna – zespół TRE VOCI – zapraszają na swoją wakacyjną trasę koncertową! Voytek, Mikołaj i Miłosz, czyli tenorzy nowej generacji, to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili gatunek classical crossover na polskie estrady, a swoją charyzmą sceniczną przełamują stereotyp śpiewaka operowego. Najnowsze widowisko “Sen nocy letniej” to niezwykła podróż po muzycznych nastrojach od włoskiego Portofino po Nowy Jork. Tenorzy łączą w nim operowe brzmienia głosów z przebojami muzyki popularnej. Przywracają do życia szlagiery i nadają im nową jakość. Muzyka filmowa, musical, ballady rockowe, piosenka włoska, bossa novy i latynoskie rytmy… To wszystko składa się na niezwykły wieczór z TRE VOCI – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru. 

Koncert TRE VOCI w Pelplinie to wyjątkowe widowisko w pięknym otoczeniu Dawnego Opactwa Pocysterskiego. Miejsca w sektorach 1-9 to miejsca siedzące, na krzesłach z oparciem. W miejscu na widowni, gdzie doznanie akustyczne a widoczność najlepsza, przygotowano najlepsze, specjalne miejsca VIP – to stoliki z 10 miejscami przy każdym z nich. Do stolików podawane będą zimne przekąski (antipasty, tapas) oraz kawa, herbata i zimne napoje.  W sektorach S1 i S2 dostępne są tylko miejsca stojące, nienumerowane. Show wzbogacony jest o niesamowite wizualizacje i imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszy tenorom rozbudowany zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu. Koncerty TRE VOCI to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowo poznanymi przyjaciółmi. Wrażenia widzów mówią same za siebie: “Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem”. Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpią TRE VOCI, i zarezerwuj bilety online na “Sen nocy letniej”. Nie może Cię zabraknąć!

Bilety dostępne:
– W recepcji Kociewskiego Centrum Kultury w Pelplinie, al. Cystersów 4, tel. 58 536 19 49, czynne od wtorku do piątku w godz. 9.00 – 17.00.
– Na stronie internetowej  https://www.kupbilecik.pl/imprezy/98356/Pelplin/Tre+Voci/
– dla grup zorganizowanych i firm przewidziano rabat 10%

Źródło: Materiały nadesłane

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *