Nagroda Główna – Feniks Złoty dla Kard. Gerharda Müllera

Nagroda dla Jego Eminencji Kardynała Gerharda Ludwiga Müllera jest dowodem wielkiego uznania i wdzięczności Stowarzyszenia Wydawców Katolickich dla wielkiego i oryginalnego Teologa, który umiejętnie przedstawia w tych trudnych czasach poważne kwestie dogmatyczne przekazu wiary Kościoła m.in. w światowym bestsellerze „Dogmatyka katolicka”, przełożonym na wiele języków świata.

REKLAMA

Kardynał Gerhard Ludwig Müller to autentyczny Człowiek wiary, który w ogłoszonym „Manifeście wiary” wyraża swój głośny krzyk w sprawach wiary i nauczania tego, co przeciwstawia się najgorszym oszustwom obecnego czasu, a którym stanowczo sprzeciwia się Katechizm Kościoła Katolickiego.
W obecnych trudnych czasach, zarówno dla Kościoła, jak i naszej Ojczyzny, Kardynał Gerhard Ludwig Müller pozostaje trwałym filarem, niepodważalnym i autentycznym autorytetem, przede wszystkim zaś duchowym przewodnikiem dla potrzebujących wsparcia ludzi Kościoła.


UWAGA!
W bieżącym numerze “Pielgrzyma” proponujemy wywiad z Kard. G. Müllerem.

“Nie dać się zepchnąć w cień” – rozmowa z Kard. Gerhardem Ludwigiem Müllerem, byłym prefektem Kongregacji ds. Wiary

– My, jako chrześcijanie, mamy głosić Ewangelię o godności człowieka, mamy głosić, że nadal istnieje nadzieja poza naszym ziemskim życiem, które trwa tylko przez krótki czas. Kościół Chrystusowy jest narzędziem i znakiem powszechnego zbawienia wszystkich ludzi w Jezusie Chrystusie – mówi w rozmowie z Anną Artymiak Kard. Gerhard Ludwig Müller, były prefekt Kongregacji ds. Wiary, niemiecki duchowny, doktor teologii dogmatycznej.


#Pielgrzym
#AnnąArtymiak
#KardGerhardLudwigMüller
#KardynałGerhardMüller
#KardGerhardMüller
#FeniksZłoty
#Kościół
#Wiara
#Wywiady
#Wywiad

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *