Chojnice: „Wieczór Uwielbienia” z siostrą Nullą – zaproszenie

W piątek, 17 lutego br. parafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Chojnicach zaprasza na kolejny „Wieczór Uwielbienia”. Poprowadzi je s. Nulla, uzdrowiona za wstawiennictwem kard. Stefana Wyszyńskiego, której cud został uznany do beatyfikacji niezłomnego Prymasa Polski. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 17:30, po której usłyszymy świadectwo s. Nulli i jej historię uzdrowienia. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu i błogosławieństwo lurdzkie.

REKLAMA

Szczęść Boże!

Po krótkiej przerwie zapraszamy na kolejne UWIELBIENIE, już w najbliższy piątek, 17 LUTEGO 2023 r.
Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 17:30, po której usłyszymy ŚWIADECTWO SIOSTRY NULLI, uzdrowionej za wstawiennictwem BŁ. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO, której cud został zatwierdzony przy procesie beatyfikacyjnym niezłomnego Prymasa Polski.
Zaraz potem UWIELBIAĆ będziemy Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy i otwarcia się na Boże łaski. Przekażcie tę wiadomość bliskim i znajomym. Spotkajmy się razem, by wspólnie uwielbiać Boga za wielkie rzeczy, jaki czyni w naszym życiu. Niech bł. kardynał Stefan Wyszyński będzie dla nas jeszcze większą inspiracją do walki o naszą świętość.
 
Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia!

Parafia pw. Matki Boskiej Fatimskiej
ul. Aleja Matki Bożej Fatimskiej 21
89-600 Chojnice

Źródło:
https://fatimachojnice.parafialnastrona.pl/Announcements
https://www.facebook.com/photo/?fbid=564836132357258&set=a.464595435714662

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *