Przewodniczący KEP z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego

Wszystkim Polakom w kraju i za granicą życzę doświadczenia tej Bożej miłości, która płynie z betlejemskiego żłóbka, i dzielenia się nią z innymi – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki w życzeniach z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego.

REKLAMA

Przewodniczący Episkopatu życzył, „byśmy doświadczyli przyjścia Boga w człowieku, który jest samą Miłością”. „On nie chciał, abyśmy oddawali Mu chwałę jako Bogu dalekiemu i nieznanemu, ale stał się jednym z nas, abyśmy mogli Go poznać i odwzajemnić Jego miłość” – podkreślił abp Gądecki.

Polakom w kraju i za granicą przewodniczący KEP życzył doświadczenia Bożej miłości, płynącej z betlejemskiego żłóbka oraz dzielenia się nią z najbliższymi, z sąsiadami i wszystkimi, których spotkamy na naszej drodze.

BP KEP

Publikujemy pełny tekst życzeń:

W tę świętą Noc Bożego Narodzenia życzę, byśmy doświadczyli przyjścia Boga w człowieku, który jest samą Miłością. On nie chciał, abyśmy oddawali Mu chwałę jako Bogu dalekiemu i nieznanemu, ale stał się jednym z nas, abyśmy mogli Go poznać i odwzajemnić Jego miłość.

Wszystkim Polakom w kraju i za granicą życzę doświadczenia tej Bożej Miłości, która płynie z betlejemskiego żłóbka i dzielenia się nią z najbliższymi, z sąsiadami i wszystkimi, których spotkamy na naszej drodze. Błogosławionych świąt Narodzenia Pańskiego!

Źródło: https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-zycze-doswiadczenia-bozej-milosci-plynacej-z-betlejemskiego-zlobka/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *