Pelplin: Koncert Kolęd w Bazylice Katedralnej – zaproszenie

18 grudnia 2022 roku o godzinie 18:00 w Bazylice Katedralnej w Pelplinie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Mateusza Mijala z okazji 30-lecia Scholi „Vocatus Domini” oraz 20-lecia Świetlicy Parafialnej PCDiM w Pelplinie.

REKLAMA

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a okres świąteczny to wyjątkowy czas wspólnego śpiewania i słuchania pięknych polskich kolęd i pastorałek.

Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Mateusza Mijala, który odbędzie się 18 grudnia 2022 roku o godzinie 18:00 w Bazylice Katedralnej, z okazji 30-lecia Scholi „Vocatus Domini” oraz 20-lecia Świetlicy Parafialnej PCDiM w Pelplinie.

Artyście gościnnie będzie towarzyszyć Młodzieżowy Zespół Parafialny, Schola „Vocatus Domini” oraz Jagoda Michałowicz – mieszkanka Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie. Wydarzenie odbędzie się z udziałem Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny.

Ten wyjątkowy koncert stworzy niezapomnianą i świąteczną atmosferę. Usłyszycie Państwo między innymi: „W żłobie leży”, „Oj maluśki, maluśki”, „Lulajże Jezuniu”, oraz wiele innych znanych i lubianych kolęd.

Przed nami pełen radości, optymizmu oraz wyjątkowego klimatu koncert świąteczny! Zapraszamy – wstęp wolny!

Źródło: http://parafia-pelplin.pl/aktualnosci/1418-koncert-koled-w-bazylice-katedralnej

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *