Pelplin: Zaproszenie na bezpłatne warsztaty rękodzielnicze i wokalne

Wraz z Fundacją Na cały Głos mamy radość zaprosić na warsztaty artystyczne, które odbędą się  w Pelplinie (Collegium Marianum), 3 grudnia 2022 roku, w godzinach 10:00 – 16:00. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

Tego dnia można wybrać jeden z dwóch warsztatów pozwalających na poszerzenie kompetencji animacyjno-edukacyjnych oraz umożliwiających szeroko rozumiany rozwój osobisty. Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych trenerów zaangażowanych w życie Kościoła, którzy podzielą się umiejętnościami artystycznymi i pokażą w jaki sposób można je wykorzystać do pracy animacyjnej z dziećmi i młodzieżą oraz do inspirowania zabaw w gronie rodzinnym. 

Tego dnia do wyboru są dwa warsztaty:

Warsztat PLASTYCZNO – RZEMIEŚLNICZY
Warsztat rozpocznie się od zapoznania z ćwiczeniami animacyjnymi, po których odbędą się dwa bloki: plastyczny i plastyczno-rzemieślniczy, podczas których uczestnicy nauczą się  różnych technik wykonywania ozdób o tematyce okołoświątecznej. 

Plastyczne: symbole adwentowe, i bożonarodzeniowe na zawieszkach do prezentów, sześcianie świątecznym, kalendarzu adwentowym.

Plastyczno-rzemieślniczy: gwiazdy i anioły ze sznurka, skrzaty z wełny, choinka z gałązek, choinka w kubeczku, szopka w słoiku, wieńce adwentowe, stroiki na drzwi i ścianę, ozdoba na świeczki i świeczniki.

Warsztat WOKALNY I EMISJI GŁOSU
W ramach warsztatu uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami przeprowadzania skutecznej rozśpiewki, ćwiczeniami i zabawami pozwalającymi uzyskać prawidłową emisję głosu oraz dykcję.

Warsztat ten będzie okazją do nauki wybranych utworów religijnych i animacyjnych.

Ponadto w ramach warsztatu będzie możliwość indywidualnych konsultacji z trenerem.

Warsztat ten jest skierowany zarówno do osób śpiewających w zespołach muzycznych jak i tych, którzy pracują głosem i śpiewem w indywidualnej pracy i szukają inspiracji w tym obszarze. 

ZGŁOSZENIA:
Aby wziąć udział w warsztacie należy (do 1 grudnia 2022) wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/53agDBX3FTCPHgU17

Warsztat jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe oraz posiłek. Ponadto każdy z uczestników uzyska zaświadczenie o odbytym szkoleniu.

W ramach pytań zapraszamy do kontaktu: szal.pelplin@gmail.com

Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/bezplatne-warsztaty-rekodzielnicze-i-wokalne-w-pelplinie/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *