Białogóra: Za nami rekolekcje doradców rodzinnych

W dniach 11-13 listopada 2022 r. w Białogórze na rekolekcjach spotkali się doradcy życia rodzinnego. Na zakończenie rekolekcji Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj wręczył misje kanoniczne dwudziestu nowym doradcom życia rodzinnego, którzy w tym roku ukończyli szkolenie z metod rozpoznawania płodności wg Profesora Rötzera.

REKLAMA

Druga grupa doradców przeżywała rekolekcje, które prowadzili Amelia i Dominik Golema. Mówili oni o błogosławionych małżonkach Mai i Alojzym Quattrocchi. Poznali ich najpierw poprzez stronice książki Ludmiły Grygiel, potem poprzez spotkania i przyjaźń z ich córką (dziś służebnicą Bożą) Enrichettą. Podzielili się z nami przeżywaniem dążenia do świętości błogosławionych małżonków, które może reflektować w życiu każdego małżeństwa. Maria i Alojzy są wspaniałymi świętymi przyjaciółmi zarówno w czasie przeżywania radości życia jak i głębokich kryzysów.

Na zakończenie rekolekcji Ksiądz Biskup Arkadiusz Okroj wręczył misje kanoniczne dwudziestu nowym doradcom życia rodzinnego, którzy w 2022 roku ukończyli szkolenie z metod rozpoznawania płodności wg Profesora Rötzera. Po zdanym egzaminie INER Polska stali się certyfikowanymi nauczycielami metody i będą posługiwali swoją wiedzą narzeczonym i małżonkom.

Po Mszy świętej Ksiądz Biskup odczytał i wręczył podziękowanie dla kończącej posługę Doradczymi Diecezjalnej Annie Baranowskiej. Następnie odczytał treść dekretu i wręczył go nowym Doradcom Życia Rodzinnego Annie i Krystianowi Kiełpińskim, którzy od teraz będą zajmowali się koordynowaniem posługi doradców życia rodzinnego naszej diecezji.

Galeria zdjęć TUTAJ.

Źródło: https://rodzinydiecezjipelplinskiej.pl/aktualnosci/rekolekcje-doradcow-rodzinnych-2022-11-11-13/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *