Powstał animowany serial pt. „Misyjni Superbohaterzy”

„Misyjni Superbohaterzy” to animowany serial, składający się z czterech odcinków, przedstawiający historię świętych oraz poszczególnych Papieskich Dzieł Misyjnych, z którymi są związani.

REKLAMA

Pierwszy odcinek już w najbliższą sobotę, a jego bohaterką będzie bł. Paulina Jaricot, założycielka Żywego Różańca i Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Historię czyta Ida Nowakowska, znana aktorka i prezenterka telewizyjna.

Kolejne filmy będą ukazywać się co miesiąc. Na listopad zaplanowany jest odcinek o bł. Carlo Acutisie i Papieskim Dziele św. Piotra Apostoła, na grudzień – o św. Teresie od Dzieciątka Jezus i Papieskim Dziele Misyjnym Dzieci, a na styczeń – o bł. Pawle Mannie i Papieskiej Unii Misyjnej.

Filmy realizują Jan i Julian Sobierajscy. Jest to nasz kolejny wspólny projekt. Współpracują z nami również m.in. Michał Koterski oraz Marcin Kwaśny, którzy użyczyli swoich głosów do kolejnych odcinków.

Filmy będą zamieszczane w mediach społecznościowych Papieskich Dzieł Misyjnych. Zachęcamy do korzystania z nich w ramach animacji, katechezy i pracy duszpasterskiej.

Źródło: https://www.ekai.pl/powstal-animowany-serial-misyjni-superbohaterzy/
Fot. Papieskie Dzieła Misyjne

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *