VI Człuchowski Bal Świętych 2022 – „Usłyszcie wołanie ziemi”

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Człuchowie serdecznie zaprasza na VI edycję Człuchowskiego Balu Świętych. Początek – w wigilię uroczystości Wszystkich Świętych, 31 października br. o godz. 16:30 – spod człuchowskiego szpitala, skąd wyruszy radosny orszak świętych i aniołów na człuchowski rynek, gdzie czeka moc atrakcji, m.in.: wspólne gry i zabawy pod dyrygenturą wodzireja Grzegorza Stolarskiego, Boże smakołyki, piękni aniołowie o niebotycznych rozmiarach, różaniec do nieba i koncert zespołu Małe TGD. Nie może Cię zabraknąć! Przebierz się za świętego lub anioła i dołącz do balu!

REKLAMA

Ilu znasz świętych i dążących do świętości? Tych z obrazka i tych, których mijasz na co dzień. W wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych organizujemy spotkanie jednych i drugich. W poniedziałek, 31 października br. na człuchowskim rynku chcemy „Usłyszeć wołanie ziemi” w stronę nieba, gdzie mali i nieco więksi święci wspólnie z zespołem Małe TGD będą świetnie się bawić, tańczyć i śpiewać poznając świętych patronów.
Przebierz się za ulubionego świętego lub anioła i startuj z nami w radosnym orszaku spod człuchowskiego szpitala o 16:30, aby spotkać latających aniołów, rozgrzać się dyniową zupą, posłać różaniec do nieba i święcie spędzić czas.

Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Człuchowie
ul. Jana Długosza 31, 77-300 Człuchów
kontakt@kolpingczluchow.pl

Źródło: Materiały nadesłane

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *