Młodzi franciszkanie dzielą się nowym singlem

Wiara, nadzieja, miłość, a przede wszystkim wdzięczność stoją za nowym franciszkańskim singlem, który ujrzał światło dzienne i dostępny jest już w Internecie. Utwór „Pójdę za Tobą” (słowa i muzyka – brat Marcin Sarna OFMConv) najmłodsi franciszkanie upublicznili tuż po złożeniu pierwszych ślubów zakonnych i dedykowali go tym wszystkim, którzy z nimi byli, są i będą, a zwłaszcza swojemu mistrzowi nowicjatu.

REKLAMA

„Z pewnością wielu z Was zastanawia się, jaki jest sens i cel ludzkiej wędrówki? Do czego wzywa mnie Pan? Jakie jest moje powołanie? Nam również towarzyszą podobne pytania. Na pytanie jednak zawsze znaleźć można właściwą odpowiedź, dlatego utwór ten dedykujemy bratu Dariuszowi Sowie OFMConv, który będąc mistrzem nowicjatu, z prawdziwie ojcowską miłością i cierpliwością pokazał nam kierunek, udzielił wskazówek i wyposażył na życiową drogę powołania. Deo gratias!” – napisali w medium społecznościowym młodzi franciszkanie.

Po postulacie i nowicjacie przed nimi kolejny etap formacji. 1 października pięciu braci neoprofesów (trzech z Polski, dwóch z Ukrainy) rozpocznie studia filozoficzno-teologiczne w Krakowie.

Źródło: https://www.ekai.pl/mlodzi-franciszkanie-dziela-sie-nowym-singlem/
Fot. Nowicjat Kalwaria / YouTube

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *