XIV Międzynarodowe Forum Tato.Net już w listopadzie

5 listopada ojcowie z różnych krajów zjadą się do Czarnego Stawu w Nowym Adamowie koło Łodzi na XIV Międzynarodowe Forum Tato.Net. Temat przewodni tegorocznego największego w Europie spotkania ojców to „Nadzieja & Wizja. Pokaż dziecku sens życia”. Istnieje też możliwość udziału w wydarzeniu w formie online.

REKLAMA

Forum Tato.Net to coroczne wydarzenie, unikalna przestrzeń, w której mężczyźni nawzajem dostarczają sobie narzędzi i inspiracji do bycia lepszym tatą, ojczymem, dziadkiem, figurą ojca. Nie ma tu miejsca na moralizowanie, ocenianie, doradzanie. Jest za to możliwość nawiązania ojcowskich kontaktów oraz spora dawka wiedzy o faktach, barierach i rozwiązaniach – każdy sam decyduje, z czego chciałby skorzystać, by stawać się coraz lepszym ojcem.

Międzynarodowe Forum Tato.Net to siła ojców i moc spotkania, to różne doświadczenia, dobre praktyki, twórcze pomysły.

Formuła „wyzwanie – działanie” to sprawdzony w poprzednich edycjach Forum sposób na skuteczną wymianę doświadczeń i wiedzy. Także w tym roku ojcowski networking dotknie wiele aktualnych spraw, m.in. tego, jak:
• wzbudzić nadzieję w czasie kryzysu i wojny,
• odkryć i realizować wizję własnego ojcostwa, która nadaje sens i wyznacza kierunek codziennym zmaganiom,
• pokazać dziecku sens życia, które jest czymś więcej niż poszukiwaniem przyjemności.

Jak mówi Dariusz Cupiał, założyciel Tato.Net i inicjator Forum: „Międzynarodowe Forum Tato.Net przypada w czasie niespotykanych od dekad kryzysów i niepokojów o przyszłość. Być dziś dobrym tatą, to umieć pokazać dziecku sens życia, pomóc mu odkryć wizję i wzbudzić nadzieję, która jest czymś więcej niż życzeniowym myśleniem. Na Forum wspólnie z ojcami wypracujemy strategie, które pomogą budować w sobie i bliskich nadzieję dzień po dniu, w sposób mierzalny i wywierający wpływ na życie kolejnych pokoleń.”

Bilety i szczegóły na stronie: https://forum.tato.net/
Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie (oferta Early Bird Tickets) trwa do 27 września.

Tato.Net to rozwijana przez Fundację Cyryla i Metodego społeczność ojców. Inspiruje mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Dostarcza im w tym celu konkretne narzędzia, aby mogli się nawzajem wspierać w byciu coraz lepszymi ojcami. Przez 18 lat działalności Tato.Net tysiące mężczyzn pogłębiło swoje ojcowskie kompetencje.

Tato.Net jest powołane również do tego, by realizować inicjatywy i projekty adresowane do całych rodzin, tak aby budować rodziny silne obecnością ojca. Stanowi ponadto sieć współpracy organizacji oraz instytucji społecznych, którym przyświeca wartość promowania kultury odpowiedzialnego ojcostwa.

Źródło: https://www.ekai.pl/xiv-miedzynarodowe-forum-tato-net-juz-w-listopadzie/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *