Czersk – Poznań: Śluby wieczyste s. Olgi Repińskiej CR

Parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czersku pragnie podzielić się z całą wspólnotą Diecezji Pelplińskiej radością płynącą z daru powołania!

REKLAMA

W sobotę, 13 sierpnia 2022 roku, miała miejsce w Poznaniu przepiękna uroczystość – S. Olga Repińska, parafianka z Czerska, złożyła śluby wieczyste w Zgromadzeniu Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, oddając tym samym swoje życie Jezusowi Zmartwychwstałemu na zawsze.

Siostrze Oldze w tym ważnym dniu towarzyszyli najbliżsi, ksiądz proboszcz dr Zbigniew Straszewski, bliscy Jej kapłani oraz Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik”, która posługiwała muzycznie na zaproszenie Siostry.

Siostra Olga nim wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek (Prowincja Poznańska) była aktywnie związana w czerskiej parafii m.in. z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, a także swoją formację kształtowała będąc członkinią Wspólnoty „Wieczernik”.

Życzymy Profesce wielu łask Bożych, radości i mocy Ducha Świętego oraz wytrwałości w odważnym głoszeniu Chrystusa i podążaniu za Nim.

Pamiętajmy o Niej w modlitwie!

Dziękujmy Bogu za dar powołania i nie gaśmy Ducha w zanoszeniu próśb o kolejne święte i gorliwe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne!

Weronika Czarnowska, parafia pw. św. Marii Magdaleny w Czersku

Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/sluby-wieczyste-s-olgi-repinskiej-cr/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *