Pielgrzymi z Grupy Kaszubskiej nagrali w Radiu Głos płytę

Po zeszłorocznej pielgrzymce zrodził się pomysł, aby z grupą muzycznych Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę Diecezji Pelplińskiej nagrać płytę z utworami, które towarzyszyły nam na szlaku dla upamiętnienia tego czasu.

REKLAMA

Płyta zawiera covery znanych polskich i światowych piosenek zmienionych na teksty pielgrzymkowe towarzyszące nam co roku na szlaku. Na płycie znajdziemy przerobione kawałki, takie jak: „Ramię w ramię” czy „Bałkanicę”.
Cała grupa z radością przyjęła pomysł o płycie i szybko zaczęliśmy działania. Była to wielka przygoda i z pewnością na długi czas pozostanie nam w pamięci. Tak jak w nowej zwrotce do jednego z hitów śpiewamy, że każdy z nas jest inny to jednak połączyła nas wiara, pasja do muzyki oraz pielgrzymowania, czego owocem jest owa płyta. Bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym w to wspólne dzieło: wykonawcom poprzez wokal i instrumenty, Radiu Głos za umożliwienie nagrywania w studiu, drukarni EKB za wyprodukowanie płyty oraz wszystkim wspierającym tą działalność.

Kleryk Kacper Świtalla

Galeria zdjęć TUTAJ.

Źródło: https://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/10052-kaszubska-pielgrzymka-nagrala-w-radiu-glos-plyte

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *