Przewodniczący KEP prosi o modlitwę za poszkodowanych

W związku z wypadkiem autobusu z polskimi pielgrzymami w Chorwacji przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się z prośbą o to, aby w najbliższą niedzielę, podczas Mszy Świętych, modlić się w intencji wszystkich poszkodowanych oraz ich bliskich,  „prosząc o szybki powrót do zdrowia dla rannych oraz o życie wieczne dla zmarłych”.

REKLAMA

„W związku z wypadkiem autobusu z polskimi pielgrzymami w Chorwacji proszę, aby w najbliższą niedzielę, podczas Mszy Świętych, modlić się w intencji wszystkich poszkodowanych oraz ich bliskich, prosząc o szybki powrót do zdrowia dla rannych oraz o życie wieczne dla zmarłych” – czytamy na profilach Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski na Twitterze i Facebooku.

Do wypadku polskiego autokaru z pielgrzymami doszło w sobotę rano na autostradzie w okolicach miejscowości Varazdin w Chorwacji.

BP KEP

Źródło: https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-prosi-o-modlitwe-w-intencji-poszkodowanych-w-wyniku-wypadku-w-chorwacji/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *