Chór „NON SERIO” wyrusza w trasę koncertową! – zaproszenie

W dniach od 31 lipca do 15 sierpnia br. Chór Wydziału Zarządzania UG „NON SERIO” zaprasza na cykl koncertów muzyki gospel. Na trasie koncertowej znalazły się: Gdynia, Gdańsk, Gniew, Starogard Gdański, Osiek, Chojnice, Wiele, Pelplin oraz Kartuzy. Szczegóły wydarzenia na plakacie informacyjnym.

REKLAMA

Chór Wydziału Zarządzania UG “NON SERIO” powstał w 1990 r. Pretekstem do zawiązania grupy był koncert dyplomowy założycielki i obecnej dyrygentki chóru Beaty Borowicz. Skład zespołu ograniczał się wówczas do kilkunastoosobowej grupy przyjaciół. Chór Wydziału Zarządzania UG można usłyszeć w bardzo różnorodnym repertuarze klasycznym, rozrywkowym, kabaretowym, cerkiewnym, gospel, w repertuarze a cappella, ale i w towarzystwie orkiestry symfonicznej czy muzyków jazzowych.

Grupa ma na swoim koncie liczne nagrania płytowe i telewizyjne. Jest laureatem nagród na festiwalach m.in.: I miejsca na IV Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Religijnej w Rumi, nagrody za najlepszy debiut i atrakcyjną prezentację wartości ludycznych Ogólnopolskiego Turnieju Chórów Legnica Cantat 25, II miejsca na XXX Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, Grand Prix I Ogólnopolskiego Konkursu Chórów Gospel Camp Meeting w Osieku, I miejsca w kategorii Chórów Akademickich w Ogólnopolskim Turnieju Chórów LEGNICA CANTAT 28.

Źródło:
https://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/9976-zaproszenie-na-cykl-koncertow-muzyki-gospel
https://bazylikachojnice.pl/koncert-gospel/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *