Potęgowo: Festyn oraz koncert z okazji Dnia Dziecka

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, parafia pw. św. Stanisława, biskupa i męczennika w Skórowie, z siedzibą w Potęgowie, współorganizowała w dniu 28 maja w sobotę wraz z miejscowym Gminnym Centrum Kultury wspaniały festyn rodzinny dla wszystkich dzieci. Dla małych pociech czekały liczne atrakcje: spektakle, wspólne gry i zabawy oraz dmuchańce.

REKLAMA

Pomimo padającego deszczu i chłodnego wiatru nic nie zepsuło dobrego humoru oraz zabawy. Jednakże dla dzieci, młodzieży i wszystkich rodzin czekała największa atrakcja – występ zespołu „Małe TGD”. Koncert odbył się w auli GCK o godz. 16.00. Na scenie zaśpiewało 11 dzieci z zespołu oraz towarzyszyło im kilku opiekunów. Na nasze zaproszenie przyjechali z Warszawy, aby uświetnić to sobotnie wydarzenie. Wypełniona po brzegi aula śpiewała oraz gratulowała pięknego występu. Po koncercie była możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z zespołem „Małe TGD” oraz zakupienia płyt z piosenkami.

Po koncercie dzieci z zespołu były bardzo zadowolone z przebiegu ich pobytu w Potęgowie. W czasie kolacji jednogłośnie uznały, że był to najlepszy ich koncert od momentu powstania zespołu. Dla gminy i parafii w Potęgowie to bardzo duże wyróżnienie oraz uznanie z ofiarowanej przez nas gościnności. Dzieci otrzymały również indywidualne podziękowania oraz słodkie podarunki, za które były bardzo wdzięczne.

Przede wszystkim wyrażamy naszą wdzięczność licznym sponsorom, którzy przyczynili się do wsparcia organizacji tak pięknego dziecięcego koncertu. Dziękujemy wszystkim pracownikom ośrodka kultury, na czele z Panią Dyrektor GCK Joanną Basiak, którzy przez wiele dni ciężko pracowali na rzecz organizacji festynu dla dzieci. Z serca im dziękujemy!

Mamy nadzieję, że „Małe TGD” przyjmie w przyszłości nasze ponowne zaproszenie do Potęgowa, aby móc uszczęśliwić pięknym, chrześcijańskim śpiewem serca wszystkich dzieci i ich rodzin.

Ks. Zbigniew Stanisław Kulas


Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/festyn-z-okazji-dnia-dziecka-oraz-koncert-zespolumale-tgd-w-potegowie/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *