Studia Podyplomowe – zostań katechetą!

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oferuje kolejną edycję Studiów Podyplomowych w zakresie katechetyczno-teologicznym, które są skierowane zarówno do nauczycieli innych przedmiotów i uprawniają do uczenia religii, jak również do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy teologicznej. Studia Podyplomowe realizowane będą w Pelplinie i w Toruniu.

REKLAMA


Charakterystyka studiów:
– czas trwania: 4 semestry;
– koszt studiów: semestr zimowy  1 280 zł, semestr letni 1 280 zł;
– termin rozpoczęcia studiów: październik 2022 r., zajęcia odbywają się w soboty; warunki kwalifikacji: złożenie wymaganych dokumentów, decyduje kolejność zgłoszeń; termin i miejsce składania dokumentów: do 16 września 2022 r. w Dziekanacie Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu, ul. Gagarina 37; wymagane dokumenty: podanie kierowane do Dziekana Wydziału Teologicznego UMK,   kwestionariusz osobowy, 1 zdjęcie, kserokopia dowodu osobistego, odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich, kwalifikacje pedagogiczne (w przypadku osób, które planują uczyć religii w szkole).

Wszelkich informacji udziela ks. prof. dr hab. Janusz Szulist (szulist@umk.pl).
Są one także dostępne na stronie https://www.teologia.umk.pl/student/studia-podyplomowe/. Dane kontaktowe Wydziału Teologicznego:
tel.: (056) 611 49 90; 611 49 94;
e-mail: teologia@umk.pl.


Plakat informacyjny:
Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: https://priest.pl/studia-podyplomowe-uprawniajace-do-nauczania-religii-6/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *