Przewodniczący KEP na Święta Zmartwychwstania Pańskiego

W tym trudnym czasie, kiedy w wyniku wojny w Ukrainie, na oczach całego świata, ginie tak wielu ludzi, życzę nam wszystkim przede wszystkim odwagi i pokoju – powiedział abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

REKLAMA


Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego przewodniczący Episkopatu złożył świąteczne życzenia Polakom w kraju i za granicą, a także uchodźcom, którzy tegoroczne święta będą spędzać w Polsce.

„Niech Zmartwychwstały Pan wlewa w nasze serca wiarę, nadzieję i miłość, abyśmy mogli świętować cud wielkanocnego poranka pewni tego, że On zwyciężył zło, także to, w które uwikłany jest współczesny świat” – powiedział abp Gądecki.

„Niech doświadczenie Paschalnego Misterium uzdalnia nas do  tego, byśmy mocno trzymali się Chrystusa, który niesie zbawienie i jednocześnie byli świadkami Jego miłosiernej Miłości” – życzył przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

BP KEP


Zobacz film TUTAJ.


Źródło: https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-z-okazji-swiat-zmartwychwstania-panskiego-zycze-wszystkim-odwagi-i-pokoju/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *