WIĘŹ: Kurs Jonasza – dołącz do nas do końca marca!

Zapraszamy do uczestnictwa w KURSIE JONASZA, który stanowi nową propozycję Centrum “Więź” w kierunku indywidualnego rozwoju duchowego. Naszą wspólną drogę dedykowaną osobom, które nadal szukają swojego miejsca w otaczającym świecie rozpoczynamy w marcu, a zakończymy 14 czerwca 2022 r. Wszystkie aktywności w ramach kursu odbędą się online.

REKLAMA


Celem Kursu Jonasza jest odkrywanie woli Bożej i podążanie za swoim życiowym powołaniem. Na kanwie Księgi Jonasza będziemy przyglądać się naszym osobistym przeszkodom w realizacji swojej życiowej misji.

Podobnie jak prorok Jonasz nierzadko zbaczamy z kursu wyznaczonego nam przez Boga. Czasami świadomie uciekamy w przeciwnym kierunku z powodu różnych lęków i trudnych doświadczeń życiowych. Nie możemy jednak osiągnąć szczęścia, jeśli nie podążamy ścieżką wyznaczoną nam przez Boga.

Bóg niejednokrotnie dopuszcza na nas „czas kryzysu” i cierpienia, aby uświadomić nam, że trzeba wrócić na właściwy kurs. Cały ten proces odchodzenia i zbliżania się do swojego prawdziwego „Ja” i planu Boga względem mnie, jest w istocie podążaniem drogą rozeznawania duchowego.

Kurs Jonasza jest zaproszeniem do przejścia kawałka swojej drogi duchowej w towarzystwie proroka Jonasza i osób, które pragną szukać drogi wierności Bogu i odkrywać prawdę o sobie.

Informacje szczegółowe:
Spotkania online odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 18:15-19:45. 
Koszt: 350 zł/miesiąc
Kontakt i zapisy: dyrektor@centrumwiez.pl, tel. 883 009 455
Uwaga! Warunkiem przyjęcia na Kurs Jonasza jest odbycie konsultacji indywidualnej w gabinecie lub online z prowadzącym.
Kurs poprowadzi ks. Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta.

Zapraszamy!

Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”


Źródło: https://www.centrumwiez.pl/kurs-jonasza-rozpoczynamy-juz-1-marca/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *