Gniew: Koncert Świąteczny i Orszak Trzech Króli

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Gniew na obchody Święta Trzech Króli, które odbędą się w czwartek, 6 stycznia 2022 roku. Rozpocznie je Koncert Świąteczny Rafała Brzozowskiego w Kościele pw. Św. Mikołaja w Gniewie o godz. 16:00, po którym wyruszy kolorowy Orszak Trzech Króli na Rynek w Gniewie. Wydarzenie zakończy Msza Święta w kościele o godzinie 17:30.

REKLAMA


O godz. 16:00 zapraszamy wszystkich na Świąteczny Koncert Kolęd, który odbędzie się w Kościele w Gniewie. Wystąpi znany wokalista Rafał Brzozowski. To polski piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna, były zapaśnik. Szeroką rozpoznawalność zapewnił mu udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland w 2011. Znany jest z takich przebojów jak: „Tak blisko”, „Nie mam nic”, „Magiczne słowa” i „The Ride”. Od 2017 współpracuje z Telewizją Polską jako prowadzący teleturnieje i programy rozrywkowe: Koło Fortuny, Jaka to melodia? i The Voice Senior oraz koncerty i widowiska muzyczne organizowane przez TVP.
Partnerem koncertu jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.
 
Uczestnicy obchodów Święta Trzech Króli obdarowani zostaną koronami, które nawiązują do królewskiej wędrówki mędrców ze Wschodu. Przed koncertem rozdane zostaną także śpiewniki, dzięki którym uczestnicy wydarzenia głośno i wesoło oznajmią dobrą nowinę. Dla uczestników orszaku przewidziane są konkursy. Zachęcamy do uczestnictwa nie tylko rodziny z dziećmi, choć te mają duże pole do popisu, biorąc udział w konkursie na najlepiej przebraną rodzinę. Ciekawymi i kolorowymi strojami, nawiązującymi do jasełkowej tradycji, pochwalić się będą mogły także grupy zorganizowane. Za udział w konkursie przewidywane są ciekawe nagrody.
Przebierajcie się i przybywajcie!
Organizatorami wydarzenia są: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Gniewie, Gmina Gniew, Parafia pw. Św. Mikołaja w Gniewie, Inwest-Kom oraz Fundacja Orszak Trzech Króli.
Partnerem koncertu jest Totalizator Sportowy właściciel marki Lotto.


Posłuchaj TUTAJ:
– Zapowiedź dyrektor A. Czyżwewskiej


Źródło: https://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/9460-gniew-koncert-swiateczny-rafala-brzozowskiego-i-orszak-trzech-kroli


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *