Spotkanie dla osób pod stracie bliskich z powodu pandemii

Zaproszenie dla wszystkich chętnych, a szczególnie osób, które przeżywają żałobę z powodu śmierci bliskich na skutek pandemii albo z innych powodów na adorację Najświętszego Sakramentu, która odbędzie się w sobotę, 6 listopada br. o godz. 19:00 w kościele szkolnym w Tczewie.

REKLAMA


Listopad jest miesiącem szczególnej refleksji o osobach, które odeszły z tego świata. Ale to także miesiąc, w którym możemy umocnić naszą wiarę i nadzieję na życie wieczne z Chrystusem.

Mamy okazję otworzyć swoje serce na rzeczywistość życia wiecznego. Warto zatem podkreślić, że już tutaj na ziemi „uczestniczymy” w tym życiu nadprzyrodzonym, szczególnie poprzez Eucharystię, a także poprzez pobożność eucharystyczną i kult Eucharystii. Każde bowiem spotkanie z Jezusem poprzez Eucharystię to dotknięcie Boga i doświadczenie Jego miłości; to poczucie jego bliskości i dobroci.

Zapraszamy zatem wszystkich chętnych, a szczególnie wszystkie osoby, które przeżywają żałobę z powodu śmierci bliskich osób na skutek pandemii albo z innych powodów na adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę, 6 listopada o godzinie 19:00 w kościele szkolnym w Tczewie.

Po adoracji zapraszamy na wspólny poczęstunek.


Plakat informacyjny:

Kliknij, aby powiększyć


Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/zaproszenie-na-adoracje-dla-osob-ktore-stracily-bliskich-z-powodu-covid-19/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *