Młodzież wincentyńska stworzy obraz patrona ze swoich selfie

27 września przypada wspomnienie świętego Wincentego a Paulo. Ogólnoświatowa organizacja Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej JMV zaproponowała akcję “Take an identity selfie”. Do 22 września chętni mogą przysyłać swoje selfie do zarządu polskiego stowarzyszenia WMM. Powstanie z nich wielkie zdjęcie św. Wincentego.

REKLAMA


Pomysł to odpowiedź na słowa Yancarlosa Carasco, który podczas V Zgromadzenia Generalnego mówił na temat naszej tożsamości. Akcja jest zaproszeniem do tego, byśmy zrobili sobie selfie bez filtrów, bez udawania tego kim nie jesteśmy. Niech na naszych zdjęciach odwzoruje się obraz naszego wnętrza, wartości i przynależności do stowarzyszenia – zapraszają organizatorzy. 

Zdjęcia należy wysyłać na adres: sekretarzwmm@gmail.com

W akcji bierze udział tczewskie stowarzyszenie Tosia WMM. Tczewska wspólnota WMM – starsza – liczy 12 osób. Są to osoby o otwartych sercach na Boże działanie, osoby, które kochają Kościół i tworzą zgraną ekipę po to, by jeszcze bardziej umacniać się w wierze ..

Jesteś w 6 klasie lub dalej i mieszkasz w Tczewie lub okolicy???Chcesz do nas dołączyć ?:) Skontaktuj się z siostrą Justyną (s.justyna.hajduszak@wp.pl). Cotygodniowe spotkania odbywają się w Domu Sióstr Szarytek ul. Kaszubska 17 we wtorki o godz. 18.30.

Posłuchaj TUTAJ:
– Wincentyńskie selfie – z wielu zdjęć powstanie wizerunek patrona ruchu


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/9161-mlodziez-wincentynska-stworzy-obraz-patrona-ze-swoich-selfie
Fot. WMM Tczew


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *