Ogólnopolska premiera “Chcę żyć” zespołu Na cały Głos

W 2021 roku radiowy zespół muzyczny Na cały Głos obchodzi skromny jubileusz X-lecia. W tym roku największym jego pragnieniem jest dotarcie z Dobrą Nowiną jak najdalej.

REKLAMA

Chcemy Głosić i wywyższać Imię naszego Przyjaciela Jezusa, który ma dla każdego jedyny, prawdziwy i szczęśliwy plan na życie. On nas Odkupił. Nie możemy o tym zapomnieć i żyć dzięki Niemu.

Piosenka “Chcę żyć” to nie tylko singiel promujący nowy projekt muzyczny. To przede wszystkim przesłanie i zaproszenie na obchody X-lecia NcG, które odbędą się 20/21 listopada 2021 r. w pelplińskiej katedrze.

Od czerwca tego roku odwiedzamy z koncertami wiele miejsc i zapraszamy na nasze X – lecie, byśmy wszyscy wrócili do korzeni Wiary i szczęścia z Bogiem.

W czerwcu tego roku na Przystani po raz pierwszy zabrzmiał po raz pierwszy z serca płynący singiel.

Zobacz film TUTAJ:

13 sierpnia 2021 r. na zakończenie XXX Pieszej Pielgrzymi Diecezji Pelplińskiej na Jasną Górę – chór pielgrzymkowy z częścią zespołu NcG, pod dyrekcją Agaty Glejt, dyrygentki zespołu Na cały Głos wykonał ogólnopolską premierę piosenki “Chcę żyć” na Wałach Jasnogórskich. 

Zobacz film TUTAJ:


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/9060-ogolnopolska-premiera-chce-zyc-singla-promujacego-x-lecie-ncg

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *