Studia Podyplomowe uprawniające do uczenia religii

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oferuje kolejną edycję Studiów Podyplomowych w zakresie katechetyczno-teologicznym, które są skierowane zarówno do nauczycieli innych przedmiotów i uprawniają do uczenia religii, jak również do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy teologicznej. Studia Podyplomowe realizowane będą w Pelplinie i w Toruniu.

REKLAMA


Charakterystyka studiów:

– czas trwania: 4 semestry;
– koszt studiów: semestr zimowy 1 280 zł, semestr letni 1 280 zł;
– termin rozpoczęcia studiów: październik 2021 r., zajęcia odbywają się w soboty;
– warunki kwalifikacji: złożenie wymaganych dokumentów, decyduje kolejność zgłoszeń;
– termin i miejsce składania dokumentów: do 15 września 2021 r. w Dziekanacie Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu, ul. Gagarina 37;
– wymagane dokumenty: podanie kierowane do Dziekana Wydziału Teologicznego UMK, kwestionariusz osobowy, 1 zdjęcie, kserokopia dowodu osobistego, odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich, kwalifikacje pedagogiczne (w przypadku osób, które planują uczyć religii w szkole).

Wszelkich informacji udziela ks. prof. Janusz Szulist (szulist@umk.pl). Są one także dostępne na stronie https://www.teologia.umk.pl/student/studia-podyplomowe/. Dane kontaktowe Wydziału Teologicznego: (056) 611 4990; 611 4994; e-mail: teologia@umk.pl.


Do pobrania:

Plakat do druku – Zostań katechetą


Plakat informacyjny:
Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: https://diecezja-pelplin.pl/aktualnosci/studia-podyplomowe-uprawniajace-do-nauczania-religii/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *