Przed nami Diecezjalny Spływ Kajakowy

Zapraszamy na spływ kajakowy organizowany przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej. Odbędzie się on w dniach od 11 do 13 czerwca 2021 roku. Popłyniemy rzeką Wdą, zaczynając od jeziora Fiszewo. O godz. 15.00 gromadzimy się w Lipuszu.

REKLAMA


Droga młodzieży!

Zachęcamy do wzięcia udziału w niesamowitej przygodzie, podczas której nie zabraknie czasu na obcowanie z przyrodą i spotkanie z Bogiem. W czasie kiedy świat zamknięty został w czterech ścianach, wypłyńmy na głębię.

Zapraszamy na spływ kajakowy organizowany przez Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Pelplińskiej. Odbędzie się on w dniach od 11 do 13 czerwca 2021 roku. Popłyniemy rzeką Wdą, zaczynając od jeziora Fiszewo. O godz. 15.00 gromadzimy się w Lipuszu. Koszt spływu, to maksymalnie 80 zł. (może się zmniejszyć).

Podczas spływu przewidujemy:
– integrację,
– wieczorną zabawę przy ognisku,
– niedzielną Mszę Świętą pod przewodnictwem ks. bpa Arkadiusza Okroja.

Niezapomniane wrażenia gwarantowane!
Spływ zakończy się w Niedzielę, w miejscowości Wojtal około godziny 15.30.
Uczestnikami spływu może być wyłącznie młodzież powyżej 15 lat.
Zgłoszenia możliwe do 7 czerwca. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Co zabrać?:
– Niepełnoletni zgodę rodziców =>pobierz tutaj<= (najlepiej „skan” wypełnionej przesłać mi na E-mail jeszcze przed spływem)
– Plecak podręczny, który będziecie mieli w kajaku, a w nim najpotrzebniejsze rzeczy: coś do jedzenia i picia oraz coś ciepłego do ubrania, bo może być zimno; oraz nakrycie głowy.
– NIE ZA DUŻY bagaż z odzieżą na przebranie, środkami czystości i osobistymi rzeczami codziennego użycia. (Bagaż będzie jechał w busie i dostęp do niego będzie tylko na noclegu);
– suchy prowiant; (Na spływie będziemy mieli dla Was pieczywo, ale coś do niego niech każdy zabierze ze sobą według uznania. Poza tym codziennie dostaniemy ciepły posiłek: na noclegu w Lipuszu i Borsku oraz na postoju w Loryńcu. Na pierwszy dzień do kajaka zabierzcie ze sobą jakieś kanapki przygotowane w domu. Napoje też zabierzcie we własnym zakresie. Woda będzie dostępna. Zapewnimy też Wam kiełbaski na ognisko).
– Namiot, karimatę i śpiwór (Pojadą w busie);
– Z doświadczenia wiem, że warto zabrać rękawiczki z otwartymi palcami (takie jak na rower), aby zabezpieczyć ręce przed obtarciami od wiosła;
– filtry chroniące przed słońcem;
– dobry humor

Zobacz film TUTAJ.
https://www.youtube.com/watch?v=mqIDNj2fjoc

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ.


Plakat informacyjny:

Kliknij, aby powiększyć.


Źródło: https://priest.pl/diecezjalny-splyw-kajakowy/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *