Ekstremalna Droga Krzyżowa szlakiem świętego Jakuba

W piątek, 19 marca  przed 23:00 po Mszy Świętej w Garczegorzu na trasę wyruszyło ok 100 osób. W Tym roku sama trasa – szlakiem świętego Jakuba – nie była skomplikowana, nadrobiła pogoda i sprawiła że trasa była rzeczywiście ekstremalna , wiał wiatr, padał śnieg oraz całą drogę odczuwaliśmy spory mróz…

REKLAMA


Dobiegła końca kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa w naszym rejonie.
W piątek, 19 marca  przed 23 :00 po Mszy Świętej w Garczegorzu na trasę wyruszyło ok 100 osób. W Tym roku sama trasa – szlakiem świętego Jakuba – nie była skomplikowana, nadrobiła pogoda i sprawiła że trasa była rzeczywiście ekstremalna , wiał wiatr, padał śnieg oraz całą drogę odczuwaliśmy spory mróz. Do miejsca docelowego kościoła św. Jakuba w Łebie pierwsza grupa dotarła przed 6:00. Z wielką radością i satysfakcją witaliśmy wszystkich uczestników Ekstremalnej Dogi Krzyżowej. Usłyszane świadectwa uczestników EDK dają odczuć, że prawdziwe ta droga była „Rewolucją pięknych ludzi”.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom którzy przyczynili się do tego aby móc przeżywać Ekstremalną Drogę Krzyżową, księdzu dziekanowi Zenonowi Myszk, oraz księdzu Czesławowi Kubera głównemu organizatorowi naszej trasy Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
Wszystkim z serca Bóg zapłać.

Ks. Karol Misiurski


Galeria zdjęć TUTAJ.


Źródło: http://radioglos.pl/wiadomosci/z-zycia-kosciola/8633-edk-szlakiem-swietego-jakuba

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *