Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” – BUDUJEMY BLISKOŚĆ


KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE, PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, DLA PAR I RODZINNA, WARSZTATY I SPOTKANIA OTWARTE, AKTYWNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

REKLAMATCZEW, STAROGARD GDAŃSKI, KOŚCIERZYNA, LĘBORK, CHOJNICE


KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, DLA PAR I RODZINNA
Codzienne obowiązki potrafią przytłoczyć swoim ciężarem nawet pozornie silnego psychicznie człowieka. Spotkania z naszymi specjalistami pozwalają nabrać odpowiedniego dystansu i poukładać życie na poziomie emocjonalnym i duchowym. Pomagamy wyprostować trudne sytuacje w relacjach małżeńskich i rodzinnych, a także prowadzimy konsultacje dla rodziców zmagających się z problemami wychowawczymi swoich dzieci. Wspieramy osoby przeżywające kryzysy osobiste i traumatyczne wydarzenia.

WARSZTATY I SPOTKANIA OTWARTE
Warsztaty jak radzić sobie ze stresem, zajęcia pogłębiające świadomość ciała, wieczory dla małżonków, Akademia 50 plus czy Kurs wewnętrznej integracji. To tylko kilka z wielu propozycji warsztatów i spotkań, które odbywają się w naszych placówkach oraz podczas zjazdów w zaprzyjaźnionych domach rekolekcyjnych. Dzięki takim spotkaniom możesz nabrać nowego spojrzenia na swoje życie oraz odnaleźć siłę do wychodzenia naprzeciw nowym wyzwaniom. Wsparcie specjalistów oraz możliwość dzielenia się doświadczeniami pomiędzy uczestnikami realnie wpływa na pozytywne zmiany.

AKTYWNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
Dokładamy starań, aby każdy poprowadzony przez nas turnus czy zajęcia stacjonarne przekazywały wartościowe treści najmłodszym uczestnikom. Dzięki wykwalifikowanej, ale również umiejętnie dobranej pod względem podejścia do dzieci i młodzieży kadrze, jest to możliwe.


Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź” wspiera Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Pelplińskiej
Sekretariat, tel. 730 133 582, sekretariat@centrumwiez.pl, www.centrumwiez.pl
Aktualna oferta warsztatów dostępna na stronie www.centrumwiez.pl

PLAKAT INFORMACYJNY:

Kliknij, aby powiększyć.

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *