36. Saletyńskie Spotkanie Młodych – trwają zapisy!

Będzie czas na modlitwę, katechezy, rozmowy, spotkania z ciekawymi ludzi, którzy będą dzielić się z uczestnikami świadectwem życia, nie zabraknie koncertów i dobrej wspólnej zabawy. Trwają zapisy na 36. Saletyńskie Spotkanie Młodych, które odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej w Dębowcu w dniach 3-6 lipca pod hasłem “Wstań i idź”.

REKLAMA

„Staramy się tak dobierać tematykę, gości, hasło spotkania, by było zgodne z bieżącymi wyzwaniami i potrzebami młodych ludzi. Spinamy to w kilkudniowy program, podczas którego młodzi doświadczają Boga i wspólnoty” – mówi ks. Piotr Grudzień, misjonarz saletyn, dyrektor spotkań.

W Dębowcu nie zabraknie gości, którzy będą zachęcać młodych do wyruszenia w drogę, do spełniania swoich marzeń, do odkrywania powołania czy szukania Boga. Konferencje wygłosi m.in. Roman Solecki, certyfikowany logoterapeuta, psychoterapeuta uzależnień, pedagog, mediator. Zuzanna i Kuba Bukowscy wygłoszą prelekcję dla chłopców i dziewcząt. Z kolei o. Dominik Dubiel, jezuita, opowie o rozeznawaniu nie tylko powołania a ks. Grzegorz Szczygieł, saletyn, zwróci uwagę na problemy duchowe związane ze zmianą życia.

Każdego dnia wieczorem zaplanowano koncert lub spotkanie uwielbieniowe. Zagrają grupy: NiemaGOtu, Muode Koty oraz zespół Saletyńskich Spotkań Młodych.

Szczegóły i zapisy na stronie www.spotkania.saletyni.pl.

Źródło: https://www.ekai.pl/trwaja-zapisy-na-36-saletynskie-spotkanie-mlodych/
Fot. Eduardo Montivero / cathopic

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *