Spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”

Szczęść Boże! Już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia br. o godzinie 15:00 w Kurii Diecezjalnej Pelplińskiej, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „ODWAGI! Żyj pełnią życia w Kościele!”.

REKLAMA

To możliwość dla każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde z comiesięcznych spotkań składa się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

Jak zostać uczniem Jezusa?
Uczeń czuje się wezwany i świadomie podejmuje decyzję o pójściu za Mistrzem – wraz z innymi uczniami. Rezygnuje z wszystkiego, co w tym przeszkadza. Pozwala Jezusowi, by go formował: poprzez wchodzenie w głąb relacji z Nim, poznawanie Jego nauki i uczenie się z doświadczenia.

Do czego zapraszamy?
Zapraszamy na comiesięczne spotkania (w każdą czwartą niedzielę miesiąca) w Pelplinie każdego, kto chciałby się formować jako uczeń, ale dotychczas nie znalazł do tego odpowiedniej przestrzeni. W szkole Jezusa będziemy uczyć się, jak być Jego uczniami w swoim środowisku i jak szukać innych uczniów. Każde ze spotkań będzie składało się z trzech części: wspólnej modlitwy, nauczania i zajęć praktycznych.

Spotkania są bezpłatne!
W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu tel.: 696 305 275 (Anna Maria Kolberg OV).

Źródło: https://priest.pl/wydarzenia/spotkanie-z-cyklu-odwagi-zyj-pelnia-zycia-w-kosciele-4/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *