Rekolekcje ze Słowem Bożym – zaproszenie [Orlik, 8-10.06.2023 r.]

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej w Orliku serdecznie zaprasza na weekendowe rekolekcje dla osób dorosłych, które odbędą w dniach 8-10 czerwca br. Tematem rekolekcji ze Słowem Bożym będzie: “Zobaczyć siebie w oczach Boga. Droga z Zacheuszem”.

REKLAMA

Serdecznie zapraszamy na weekendowe rekolekcje dla osób dorosłych, które odbędą się w naszym klasztorze w Orliku w dniach 8-10 czerwca br. (czwartek-sobota po Bożym Ciele). Tematem rekolekcji ze Słowem Bożym będzie: „Zobaczyć siebie w oczach Boga. Droga z Zacheuszem”.

Poprowadzi je dla nas ks. dr Mirosław Piskozub, kapłan archidiecezji gdańskiej, wykładowca Gdańskiego Seminarium Duchownego i opiekun rejonowy Domowego Kościoła w Gdańsku Oliwie.

Koszt udziału w rekolekcjach (z noclegiem i wyżywieniem) wynosi 200 zł (Gdyby ta kwota stanowiła dla kogoś poważną przeszkodę do udziału w rekolekcjach, prosimy o kontakt, Pan Bóg zawsze wychodzi naprzeciw tych, którzy szczerze Go szukają. 🙂 ). 

Zapisy: rekolekcje@siostryzorlika.pl do 20 maja (lub wyczerpania dostępnych miejsc).

Informacja dla osób z okolic Orlika – będzie też możliwość wzięcia udziału w rekolekcjach w wersji “dochodzącej” tzn. bez noclegu – chętnych prosimy o wcześniejszy kontakt i zapisy!

Serdecznie zapraszamy!

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej
Orlik 21, 89-632 Brusy (parafia Leśno) – woj. pomorskie

Źródło: https://www.siostryzorlika.pl/czytnik-aktualnosci/zaproszenie-na-rekolekcje-ze-slowem-bozym.html

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *