Brańszczyk: Rekolekcje o seksualności – zaproszenie

W „Centrum Księdza Orione” w Brańszczyku rozpoczęła działalność „Przystań Nadziei”, której głównym zadaniem jest organizacja rekolekcji poświęconych odkrywaniu piękna własnej seksualności, a także przeżywaniu jej w zdrowy sposób w małżeństwie. „Przystań Nadziei” już zaprasza na pierwsze rekolekcje!

REKLAMA

Pragnieniem inicjatorów „Przystani Nadziei” jest, aby wydobywać człowieka z jego zranień ku większej wolności i miłości Bożej, a co najważniejsze, ku świadomości Bożej Miłości. „Przystań Nadziei” posiada patronat honorowy biskupa toruńskiego bp. Wiesława Śmigla oraz prowincjała orionistów ks. Krzysztofa Misia.

Do współpracy w prowadzeniu rekolekcji zaproszono duszpasterzy, rekolekcjonistów, kierowników duchowych, psychologów i psychoterapeutów. Pierwsze rekolekcje pod tytułem „O miłości seksualnej”, zaplanowane od 20 do 22 stycznia 2023 r, poprowadzi ks. Michał Oleksowicz, wicerektor WSD w Toruniu. Kolejni prowadzący to Aleksander Sztramski (27-29.01.2023), ks. Kamil Dąbrowski (03-05.02.2023) oraz Mira Jankowska (10-12.02.2023). W czasie rekolekcji będzie m.in. okazja do pacy z zakresie relacji, pracy nad poczuciem własnej wartości, godności oraz nad pokochaniem i zaakceptowaniem siebie. A wszystko w odniesienia do Boga.

W przyszłości „Przystani Nadziei” planowane jest m.in. stworzenie strony internetowej inicjatywy oraz bazy kierowników duchowych i psychoterapeutów z całej Polski, aby osoby, które przyjadą na rekolekcje, po powrocie do domu mogły sięgnąć po pomoc duchową lub psychoterapeutyczną.

Więcej informacji:
Małgorzata Kałdowska, tel. 661-126-006
przystan.nadziei@wp.pl
https://www.facebook.com/PrzystanNadziei

Źródło:
https://www.facebook.com/PrzystanNadziei
http://kodr.pl/2023/01/w-centrum-ksiedza-orione-w-branszczyku-rozpoczela-dzialalnosc-przystan-nadziei-zapraszaja-na-rekolekcje-o-seksualnosci/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *