Spotkanie dla małżeństw [Orlik, 18 lutego 2023 r.]

Małżeństwa z parafii Leśno i okolicy Orlika (bliższej lub dalszej…) bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie dla małżeństw w Orliku, które odbędzie się 18 lutego. Spotkanie potrwa od rana do popołudnia, dlatego warto już teraz zarezerwować ten czas dla siebie i zgłosić swój udział do s. Sancji: sancja.osf@gmail.com. Ze względów organizacyjnych zapisy na wydarzenie potrwają do 5 lutego. 

REKLAMA

Tematem spotkania pod hasłem “Nić do porozumienia” będzie komunikacja w relacji małżeńskiej w praktyce codzienności. Konferencje i część warsztatową poprowadzi małżeństwo Natalia i Jacek Gozdalscy, animatorzy diakonii małżeńskiej Wspólnoty Młodzi i Miłość z Gdańska.

W spotkaniu weźmie udział także ks. dr Wojciech Korzeniak, proboszcz parafii Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Starogardzie Gdańskim i terapeuta rodzinny, swoim doświadczeniem od lat towarzyszący małżeństwom naszej diecezji.

Udział w wydarzeniu to dobra okazja do pogłębienia wiedzy i zdolności komunikacyjnych, dowiedzenia się czegoś nowego o sobie, wzmocnienia wzajemnej więzi, poznania ciekawych ludzi i porozmawiania z zaproszonymi gośćmi oraz innymi uczestnikami. W programie spotkania będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i wspólna Eucharystia.

 „Udane małżeństwo nie jest czymś, co się po prostu dzieje; to coś, co trzeba stworzyć.”
(Fawn Weaver)

Zapraszamy, żeby wspólnie razem z nami tworzyć ten piękny projekt Boga, jakim jest małżeństwo.

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej
Orlik 21, 89-632 Brusy (parafia Leśno) – woj. pomorskie

Źródło: https://www.siostryzorlika.pl/czytnik-aktualnosci/spotkanie-dla-malzenstw-w-orliku.html?fbclid=IwAR2WKqyej5pEaaoWQ77HbTknJI0zJuXaWh42-FpX_zYoRXAAtE2aiSjnotg

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *