Walka duchowa cz. 1. Myślę, więc jestem kuszony. [Gdańsk, 3-5.02.23r.]

W dniach 3-5 lutego 2023 r., Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Walka duchowa cz. 1. Myślę, więc jestem kuszony.”.

REKLAMA

Rekolekcje dotyczą walki duchowej, czyli codziennych zmagań. Jest to mały przewodnik po świecie duchowym, który jest wśród nas. Znamy się na wielu rzeczach, jesteśmy specjalistami i praktykami w rozmaitych dziedzinach, ale w sprawach duchowych wciąż wiemy niewiele. I kiedy dosięgają nas duchowe cierpienia stajemy się bezradni. Pan Bóg zaprasza nas do relacji, która ma trwać całą wieczność. Warto uczyć się, jak odkrywać Jego głos, jak go rozpoznawać, jak nie dać się oszukać przez nieprzyjaciela, który dniem i nocą chce nas oderwać od Pana i jak lew ryczący krąży szukając kogo by pożreć.

DLA KOGO?: 
Rekolekcje są zaadresowane do osób dorosłych oczekujących pomocy w duchowych zmaganiach.

PROWADZI:
o. Mateusz Stachowski: franciszkanin, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Ostródzie, rzecznik prasowy Prowincji Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, twórca i wykonawca internetowej telewizji franciszkańskiej – FranciszkanieTV, poeta, spowiednik i kierownik duchowy, od 2013 roku egzorcysta, rekolekcjonista.

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek kolacją o godz. 18.00, a kończą w niedzielę obiadem o godz. 14.00.

ZAPISZ SIĘ NA REKOLEKCJE TUTAJ.

Źródło: https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/wydarzenie/walka-duchowa-cz-1-mysle-wiec-jestem-kuszony-2/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *