Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”: Kurs Jonasza – początek już 1 marca!

Zapraszamy do uczestnictwa w KURSIE JONASZA, który stanowi nową propozycję Centrum „Więź” w kierunku indywidualnego rozwoju duchowego. Naszą wspólną drogę dedykowaną osobom, które nadal szukają swojego miejsca w otaczającym świecie rozpoczniemy 1 marca a zakończymy 14 czerwca 2022. Wszystkie aktywności w ramach kursu odbędą się online.

REKLAMA

Celem Kursu Jonasza jest odkrywanie woli Bożej i podążanie za swoim życiowym powołaniem. Na kanwie Księgi Jonasza będziemy przyglądać się naszym osobistym przeszkodom w realizacji swojej życiowej misji.

Podobnie jak prorok Jonasz nierzadko zbaczamy z kursu wyznaczonego nam przez Boga. Czasami świadomie uciekamy w przeciwnym kierunku z powodu różnych lęków i trudnych doświadczeń życiowych. Nie możemy jednak osiągnąć szczęścia, jeśli nie podążamy ścieżką wyznaczoną nam przez Boga.

Bóg niejednokrotnie dopuszcza na nas „czas kryzysu” i cierpienia, aby uświadomić nam, że trzeba wrócić na właściwy kurs. Cały ten proces odchodzenia i zbliżania się do swojego prawdziwego „Ja” i planu Boga względem mnie, jest w istocie podążaniem drogą rozeznawania duchowego.

Kurs Jonasza jest zaproszeniem do przejścia kawałka swojej drogi duchowej w towarzystwie proroka Jonasza i osób, które pragną szukać drogi wierności Bogu i odkrywać prawdę o sobie.

Spotkania online odbywać się będą w każdy wtorek w godz. 18:15-19:45. 

Koszt: 350 zł/miesiąc

Kontakt i zapisy: dyrektor@centrumwiez.pl, tel. 883 009 455

Kurs poprowadzi: ks. Krzysztof Naczk – doktor teologii moralnej, psycholog, psychoterapeuta.

Uwaga! Warunkiem przyjęcia na Kurs Jonasza jest odbycie konsultacji indywidualnej w gabinecie lub online z prowadzącym.

Zapraszamy!

Centrum Psychologiczno-Pastoralne “Więź”


Źródło: https://www.centrumwiez.pl/kurs-jonasza-rozpoczynamy-juz-1-marca/?fbclid=IwAR0t1vpru1GW53yrKxpVsCa4OsNYVi4WQqgvY2RfezZGhyvIclRjhSP6g0M


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *