Rekolekcje pt. „EUCHARYSTIA – smak życia” [14-16 stycznia 2022 r.]

W dniach 14-16 stycznia 2022 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „EUCHARYSTIA – smak życia”.

REKLAMA


Rekolekcje odbędą się online w formie wieczornych katechez – na żywo na platformie Zoom [piątek, sobota, niedziela – godz. 19:00].

REKOLEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE NA ŻYWO – NIE MA MOŻLIWOŚCI ODSŁUCHANIA NAGRAŃ

Kto regularnie uczestniczy w Eucharystii w każdą niedzielę, ten wie o niej bardzo wiele.
Ale czy jest w niej zakochany?
Może jest to już znajomość trochę wyświechtana, szarawa jak codzienność, w której od czasu do czasu pojawia się znudzenie?
A może nawet rozczarowanie?
Może Eucharystia przestała być spotkaniem?

Nie trzeba być liturgistą ani historykiem kościelnym, by zagłębić się z upodobaniem w piękne tajemnice Mszy św. i rozumieć je – nie intelektem, a sercem!
A wtedy Eucharystia uczy nas jak poczuć prawdziwy smak naszego życia.

DLA KOGO: Proponujemy rekolekcje o Eucharystii tym wszystkim, którzy chcą na nowo – a może po raz pierwszy? – zakochać się w Eucharystii po uszy. Tym, którzy chcą za nią tęsknić. Być spragnionymi spotkania z Jezusem.

PROWADZĄCY: o. Mateusz Stachowski: franciszkanin, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Ostródzie, rzecznik prasowy Prowincji Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, twórca i wykonawca internetowej telewizji franciszkańskiej – FranciszkanieTV, poeta, spowiednik i kierownik duchowy, od 2013 roku egzorcysta, rekolekcjonista.

ZGŁOSZENIA: do 12.01.2022 r. (środa)

KOSZT: ofiara dobrowolna (Ofiarę można złożyć online na stronie www.rekolekcjefranciszkanskie.pl lub bezpośrednio na Dom Pojednania i Spotkań św. Maksymiliana nr 07 1600 1303 1849 0332 9000 0009 tytułem: darowizna na cele kultu religijnego.)

ZAPISY NA REKOLEKCJE: www.rekolekcjefranciszkanskie.pl


Źródło: https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/wydarzenie/eucharystia-smak-zycia-online-2/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *