Rekolekcje pt. „Medytacje adwentowe nad Ikoną Narodzenia Pańskiego – nie w Betlejem”

W dniach 10-12 grudnia 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt. „Medytacje adwentowe nad Ikoną Narodzenia Pańskiego – nie w Betlejem”.

REKLAMA


Rekolekcje odbędą się online w formie wieczornych katechez – na żywo na platformie Zoom [piątek, sobota, niedziela – godz. 19:00].

REKOLEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE NA ŻYWO – NIE MA MOŻLIWOŚCI ODSŁUCHANIA NAGRAŃ

Rozważania o ikonie Narodzenia Pańskiego, w sam raz na Adwent, by pomóc Ci przygotować się do Świąt przyjścia Jezusa. Pierwszym krokiem będzie wprowadzenie w świat ikony, podstawowe informacje o tym, jak ikonę czytać, jak się przed nią modlić.

Rekolekcje podpowiedzą:
– jak zaglądać Panu Bogu w okno;
– jak widzieć Pana Boga w lustrze;
– jak rozpoznać Pana Boga w człowieku;
– jak zrozumieć milczenie Pana Boga, milczenie serca, milczenie miłości, milczenie ikony;
– jak odkryć piękno życia;
– jak gasić niepokój;
– czym jest śpiew obietnicy;
– czy Jezus urodził się w Betlejem czy nie.

ZGŁOSZENIA: do 08.12.2021r. (środa)

PROWADZI: o. Mateusz Stachowski: franciszkanin, duszpasterz w klasztorze franciszkańskim w Ostródzie, rzecznik prasowy Prowincji Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku, twórca i wykonawca internetowej telewizji franciszkańskiej – FranciszkanieTV, poeta, spowiednik i kierownik duchowy, od 2013 roku egzorcysta, rekolekcjonista.

KOSZT: ofiara dobrowolna (Ofiarę można złożyć online na stronie www.rekolekcjefranciszkanskie.pl lub bezpośrednio na Dom Pojednania i Spotkań św. Maksymiliana nr 07 1600 1303 1849 0332 9000 0009 tytułem: darowizna na cele kultu religijnego.)

ZAPISY NA REKOLEKCJE: www.rekolekcjefranciszkanskie.pl


Źródło: https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/wydarzenie/medytacje-adwentowe-nad-ikona-narodzenia-panskiego-nie-w-betlejem-online/


Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *