Rekolekcje dla kobiet pt. „Kobieta – królewski styl”

W dniach 24-26 września 2021 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje stacjonarne dla kobiet pt. „Kobieta — królewski styl”.

REKLAMA


Gdziekolwiek idziesz i cokolwiek robisz potrzebujesz świadomości „kim jesteś”. Zostałaś stworzona, dlatego, że Bóg pragnął Ciebie i „wybrał cię przed założeniem świata” (Ef 1, 4). Już wtedy marzył o tobie! Umiłował Ciebie i obdarował dziedzictwem, co oznacza, że pochodzisz od Niego należysz do Niego jako córka Boga. Świadomość tego kim jesteś  pozwali Tobie żyć w mentalności królewskiej każdego dnia. On ukoronował cię swoją chwałą i godnością. Dał Tobie uprzywilejowaną pozycją i moc dobrego wpływu.
Czy chcesz przyjąć prawdę o sobie, mieć odwagę i siłę do życia zgodnie ze swoim przeznaczeniem, do życia w obfitości, do życia w zwycięstwie? Czy jesteś gotowa nosić swoją koronę? Jeżeli pragniesz być obdarowana i napełniana, to zapraszamy Cię do uczestnictwa w tych rekolekcjach.
W oparciu o Słowo Boże powiemy o pięknie kobiety, które jest siłą i środkiem objawiającym miłość; powiemy kim jesteśmy w oczach Boga i jak Bóg, który wyposażył nas w dary, talenty, zdolności chce doprowadzić nas do tej pełni, którą zamierzył w swoim planie stwórczym. Będziemy chciały na nowo obudzić w sobie wiarę, moc sprawczą i powołanie do miłości oblubieńczej. Przyjmiemy nowe namaszczenie Ducha Świętego do przeżywania wymiaru Królewskiego w swym życiu, by realizować swoje przeznaczenie.
W przyjaznej kobiecej atmosferze i w duchu modlitwy będziemy słuchać Boga i swego serca. Na tej drodze poprowadzą nas kobiety biblijne, które uczą życia w mocy Boga i Jego obecności. Za ich przykładem pójdziemy w głąb swego serca, by przyjąć królewską godność i moc płynącą z namaszczenia, moc do powstania, moc, by zwyciężać okoliczności, bo Bóg złożył w Tobie „tchnienie życia”, inspirację, siłę.
Masz szansę obudzić się i żyć po królewsku!

(Prosimy, aby zabrać ze sobą Pismo święte; świąteczny strój i buty).

Rekolekcje prowadzą:
– Irena Neumueler – teolog, nauczyciel, trener rozwoju osobistego, coach

Zapisy na rekolekcje:
www.rekolekcjefranciszkanskie.pl

Zapraszamy!

Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku


Źródło: https://rekolekcjefranciszkanskie.pl/wydarzenie/kobieta-krolewski-styl-stacjonarne/

 

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *