Niech Pan Bóg błogosławi na czas regeneracji sił duchowych i fizycznych

Niech rozpoczynające się wakacje będą dla uczniów i nauczycieli czasem wytchnienia od szkolnych obowiązków na łonie natury, w bliskości Stwórcy – życzył przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki z okazji kończącego się roku szkolnego i rozpoczynającej się przerwy wakacyjnej.

REKLAMA

Przewodniczący KEP przypomniał, aby w czasie wakacyjnego odpoczynku nie rezygnować z modlitwy. „Niech piękno przyrody inspiruje nas do modlitwy wdzięczności za całe dzieło stworzenia i dary, jakimi Pan Bóg nas obdarzył” – powiedział abp Gądecki.

Na zakończenie Przewodniczący Episkopatu wyraził wdzięczność rodzicom, nauczycielom i wychowawcom, którzy na co dzień ponoszą trud kształcenia dzieci i młodzieży w Polsce, a także pobłogosławił na czas wakacji, „czas regeneracji sił duchowych i fizycznych”.

„Niech rozpoczynające się wakacje będą zarówno dla uczniów jak i nauczycieli czasem wytchnienia od szkolnych obowiązków na łonie natury, w bliskości Stwórcy” – powiedział Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

BP KEP

Źródło: https://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-niech-pan-bog-blogoslawi-na-czas-regeneracji-sil-duchowych-i-fizycznych/

Udostępnij ten artykuł:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *