Nasze reakcje na różne sytuacje mogą być obrazem konsekwencji historii życia, trudnych doświadczeń a także słyszanych, raniących słów. Jeśli wydarzyło się coś trudnego w Twoim życiu i doświadczasz, że nie potrafisz sobie poradzić ze zranieniami i swoimi emocjami, to te rekolekcje mogą Ci pomóc przyjąć łaskę uzdrowienia wewnętrznego i zmienić Twoje życie!

To Twój czas i przestrzeń do pogłębiania relacji z Bogiem. Modlitwa Jezusowa jest jedną z form modlitwy kontemplacyjnej. Zaprasza do zejścia w głąb swojego serca i praktykowania prostoty w życiu duchowym.

Starogardzki oddział Centrum “Więź” wzbogacony został o nową propozycję. Zapraszamy do gabinetu dietetyki i promocji zdrowia wg nauk św. Hildegardy z Bingen. Prowadzi go dietetyk, naturoterapeuta i masażysta, Karol Drywa.

W dniach 6-8 listopada 2020 r. Dom Pojednania i Spotkań im. św. Maksymiliana M. Kolbego w Gdańsku zaprasza na rekolekcje pt.: „Rycerze w kapciach. Rekolekcje o wierze dla mężczyzn”. Rekolekcje odbędą się online – na żywo na platformie ZOOM [https://www.zoom.us/]

Zapraszamy na wrześniowe zajęcia rozwoju osobistego w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym "Więź" Tczew. Organizatorzy przygotowali 3 różne propozycje.

Od września zapraszamy na cykliczne spotkania, które odbywać się będą raz w miesiącu w starogardzkiej siedzibie Centrum Psychologiczno - Pastoralnego "Więź" w Starogardzie Gdańskim przy ul. Wodnej 4.

Zapraszamy na cykliczne spotkania, które pomogą zgłębić tajemnicę ikony i doświadczyć piękna relacji z Bogiem. Warsztaty pisania ikony to konkretna wiedza i praktyczne zajęcia oraz wprowadzenie w modlitwę Jezusową, tak, aby lepiej rozumieć przesłanie ikony i pogłębić duchową więź z Bogiem.

W sobotę 14 listopada ojcowie z różnych krajów Europy i Ameryki zjadą się do Folwarku Łochów pod Warszawą na XII Międzynarodowe Forum Tato.Net. Temat przewodni tegorocznego spotkania to „Zaangażowany & Solidarny. Jak ustawić ojcowskie priorytety?”.

Jest nam bardzo miło poinformować, że starogardzki oddział Centrum “Więź” wzbogacony został o nową propozycję. Od lipca rusza gabinet dietetyki i promocji zdrowia wg nauk św Hildegardy z Bingen. Poprowadzi go dietetyk, naturoterapeuta i masażysta, Karol Drywa. Zapisy ruszyły!

O czym myślą rodzice dzieci pierwszokomunijnych w obecnych czasach? Co jest dla nich największym wyzwaniem przed tym ważnym wydarzeniem? Te i inne pytania stały się inspiracją dla przygotowania propozycji PARAFIALNEGO DNIA SKUPIENIA / WARSZTATÓW DLA RODZICÓW DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH.

Jesteśmy powołani, aby wspierać - również w tym trudnym czasie. Spotykamy się z Wami poprzez wideorozmowę za pomocą WhatsApp, Skype lub Messengera (w zależności od specjalisty) lub telefonicznie.

Sytuacja ostatnich dni i wiele przeprowadzonych rozmów z osobami, które przeżywają lęk, nie potrafią radzić sobie z emocjami i decyzjami, które szybko potrzeba podejmować lub zwykła potrzeba wsparcia, gdy brakuje takich osób wokół, zrodziła w nas pragnienie, by być dla tych, którzy tego wsparcia potrzebują. 

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Diecezji Pelplińskiej św. Józefa w Białogórze serdecznie zaprasza WSZYSTKICH (niezależnie od płci, wieku, stanu cywilnego...) na niedzielne popołudnia ze św. Józefem!

Parafialny zespół Caritas Wolontariat wraz ze Stowarzyszeniem Aktywni Kaszubi w domu parafialnym w Skorzewie zapraszają na warsztaty „Jak przeżyć żałobę”.

Poradnictwo i terapia rodzinna, psychoterapia indywidualna i par, pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomoc duchowa, zajęcia rozwojowe dla dzieci, leczenie niepłodności metodą NaPro Technologii, wolontariat młodzieżowy, warsztaty rozwoju osobistego, akademia dla osób 50+


KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE, PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, DLA PAR I RODZINNA, WARSZTATY I SPOTKANIA OTWARTE, AKTYWNOŚCI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Centrum Psychologiczno-Pastoralne „Więź” - INFORMACJE PODSTAWOWE

Raz w miesiącu, w niedziele, zapraszamy na 2,5 godzinne warsztaty, które odbywać się będę w „Centrum Więź” w Starogardzie Gd.